Кухаріввська
  загальноосвітня школа
  І-ІІІ ступенів
Меню сайту

Категорії розділу
Положення про конкурси [7]

Конституція
Конституція

Наше опитування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Нормативно-правова документація » Положення про конкурси

Моя Батьківщина - Україна(частина І)
14.09.2013, 23:03

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна» 

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (далі – експедиція «Моя Батьківщина – Україна»).

1.2. Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю,  ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

         1.3. Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:

виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;

формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи; 

залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково - дослідницької роботи;

створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;

задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;

         просвітницька діяльність.

1.4. За результатами проведення експедиції «Моя Батьківщина – Україна» щороку проводиться конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт:

    I тур – у районах, містах (крім професійно-технічних закладів) – жовтень - листопад поточного року;

    II (регіональний) тур - в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополілистопад грудень поточного року;

III (Всеукраїнський) тур - лютий місяць наступного року.

ІІ. Керівництво експедицією «Моя Батьківщина –Україна»

2.1. Загальне керівництво проведенням експедиції «Моя Батьківщина –Україна» здійснює Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

2.2. Організаційно-методичне забезпечення проведення експедиції «Моя Батьківщина – Україна» та проведення III туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках експедиції «Моя Батьківщина – Україна» покладається на Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – Центр).

2.3. В Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі керівництво проведенням експедиції «Моя Батьківщина – Україна» здійснюють Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Організаційно-методичне забезпечення проведення експедиції «Моя Батьківщина – Україна» в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюють Кримський республіканський, обласні, Київський та Севастопольський міські центри туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів.

2.4. До проведення експедиції «Моя Батьківщина – Україна»  залучаються Національна спілка краєзнавців України, Українське географічне товариство, Рада Організації ветеранів України, Федерація спортивного туризму України, Спілка геологів України, інші заінтересовані установи та організації (за згодою).

 ІІІ. Учасники експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

До участі в експедиції «Моя Батьківщина – Україна»  запрошуються вихованці, слухачі, учні позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, а також дитячі громадські об’єднання та організації, клуби за місцем проживання та окремі їх вихованці відповідного віку (далі – учасники експедиції «Моя Батьківщина – Україна»).

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» є відкритою для участі в ній дітей та молоді з інших країн.

Категорія: Положення про конкурси | Додав: Administrator19
Переглядів: 239 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Точний час

Пошук

Друзі сайту
Верховна Рада

Урядовий портал

МОН України

КОДА

РМК відділу освіти Іванківської РДА

КОІПОПК

Педпреса

ОСВІТА

Copyright MyCorp © 2020