Кухарське навчально-виховне об'єднання
"Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. — дитячий садок"

Меню сайту

Конституція
Конституція

Наше опитування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

      Кухарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – це заклад освіти, що забезпечує потреби громадян у загальній середній освіті і знаходиться у комунальній власності.
      Матеріально-технічна база закладу та його навчально-методичне оснащення забезпечують здійснення навчально-виховного процесу на достатньому рівні. Усі учні 1-11-х  класів навчального закладу навчаються в одну зміну. Навчально-виховний процес відбувається за класно-урочною та частково кабінетною системою.  У закладі створено 11 навчальних кабінетів, що дає змогу забезпечити виконання інваріантної складової робочих навчальних планів у повному обсязі. 
      Станом на 1 вересня 2016 року кількість учнів у школі – 64. Наповнюваність по классах: 1 кл. – 7 учнів; 2 кл. – 5 учнів; 3 кл. – 5 учнів; 4 кл. – 6 учнів; 5 кл. – 6 учнів; 6 кл. – 5 учнів; 7 кл. – 6 учнів; 8 кл. – 5 учнів; 9 кл. – 6 учнів; 10 кл. – 6 учнів; 11 кл. – 6 учнів. За навчальний рік до 1-го класу прибула 1 учениця, вибуло два учні. На кінець навчального року кількість учнів у школі – 63.
У навчальному процесі використовується 6 комп’ютерів, тобто в розрахунку це становить 12 учнів на один комп’ютер, один комп’ютер використовується для адміністративної роботи  і має доступ до Інтернету. 
      Основними завданнями діяльності закладу є:
- робота з обдарованими дітьми;
- позакласна та позашкільна робота;
- підвищення рівня знань і умінь учнів;
- формування свідомого громадянина, патріота рідної землі, народних традицій;
- підготовка учнів до святкування Нового року, Різдва Христового, річниці Чорнобильської трагедії, Дні пам’яті, Голодомор, дні народження Героїв Радянського Союзу – Н. І. Сосніної, І. В. Сергієнка;
- створення умов для здійснення навчально-виховного процесу;
- впровадження в навчально-виховний процес новітніх технологій навчання. 
      Школа 7 років реалізовує профільне навчання (10-11 класи)  і допрофільну підготовку (9 клас). У 2016/2017 н. р. профілі навчання: фізико-математичний (10-11 класи); 9 клас – поглиблене вивчення математики.
      Навчально-виховний процес в закладі забезпечують 18 педагогічних працівників: всі учителі працюють за основним місцем роботи. Серед педагогічних  працівників 17 мають вищу педагогічну освіту,  середню спеціальну – 1.  Серед них  2 учителі мають звання «Старший  учитель», 6  педагогів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», 8 – «Спеціаліст І категорії», 1 -  спеціаліст ІІ категорії, 3 – «Спеціаліст». Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників закладу  (вища та І кваліфікаційна категорії) становить   77, 7 %. Заклад освіти укомплектований  педагогічними кадрами, що зумовлює ефективність функціонування школи як соціально-педагогічної системи. 
       За результатами  річного оцінювання 2016-2017 навчального року  3,7 % учнів мають результати досягнень на високому рівні; 43,6 % - на достатньому; 38,2 % - середньому; 14,5 %  - на початковому.
       У  навчальному закладі  значна увага приділяється профілактичній роботі  з учнями,   спрямована на формування здорового способу життя. Також проводяться зустрічі зі спеціалістами соціальної сфери, працівниками служби у справах дітей, працівниками правоохоронних органів.
       Регулярно організовуються індивідуальні консультації з учнями та їхніми батьками щодо питань поведінки та вікових особливостей дітей.  
       Значна увага приділяється питанням дотримання охорони праці та безпеки життєдіяльності всіх учасників навчально-виховного процесу. За звітний період   під час навчально-виховного процесу  випадків травмування серед учнів та працівників школи  не було. 
       Класними керівниками проведено відповідні бесіди  з безпеки життєдіяльності із записами в класних журналах.
       Діяльність педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу спрямована на оновлення змісту освіти та методики навчання і виховання, на вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом вивчення та впровадження сучасних освітніх технологій, що ґрунтуються на цілісності, вищому синтезі наукового гуманізму, спрямовані на розвиток особистості дитини, її творчих здібностей, духу соціальної  відповідальності.
       Як пріорітетні, визначені такі напрямки роботи:

  • забезпечення високого рівня якості та доступності освіти;
  • підвищення ролі самоосвіти, самонавчання та самовиховання педагогічних працівників як одного з основних засобів збагачення теоретичного, психолого-педагогічного та наукова-методичного рівня вчителя;
  • розвиток можливостей для взаєморозуміння та взаємопідтримки учнів і вчителів, побудови навчально-виховного процесу на демократичних засадах;
  • підтримка в підготовці до атестації, організація роботи для підвищення  кваліфікації  вчителів;
  • діагностична діяльність щодо навчання на уроках та курсах за вибором, факультативних заняттях   у системі допрофільної та профільної освіти.

      Методична рада  є організаційно-керівним центром методичної роботи закладу. Для організації й проведення методичної роботи з учителями в навчальному закладі функціонує 4 шкільних методичних об’єднань: вчителів предметів гуманітарно-естетичного напрямку, природничо-математичних наук, вчителів початкових класів, класних керівників.
      Педагоги навчального закладу беруть участь у роботі районних предметних методоб’єднань, творчих груп, семінарів-практикумів.
      Особливу увагу педагогічний колектив приділяє роботі з обдарованими (здібними) учнями, зокрема підготовці до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.  
      Головна мета адміністрації навчального закладу – створити умови, в яких відбуватиметься професійне зростання кожного працівника, з’являться мотиви  для самовизначення, саморозвитку творчого потенціалу педагога. Методичні матеріали учителів школи були представлені на  районних та обласних педагогічних виставках. Педагоги навчального закладу беруть участь у професійних конкурсах районного рівня.  
      Однією з форм, що спонукає вчителя до самовдосконалення і дає змогу відслідкувати рівень та  підвищення його професійної майстерності, є атестація, яка в закладі здійснюється відповідно до перспективного плану.
      Адміністрацією школи, членами атестаційної комісії вивчається система роботи й узагальнюється досвід вчителів, які проходять атестацію, шляхом відвідування уроків і позакласних заходів, співбесід із педагогічними працівниками, батьками й учнями, а також перегляду методичних розробок та інших матеріалів.
      Виховна робота в навчальному закладі спрямована на реалізацію  Національної стратегії розвитку освіти в Україні, Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Виховна проблема,    над якою працює колектив закладу, має назву: «Формування моральних та етичних норм учнів, підвищення рівня культури і вихованості, виховання всестороньорозвинутої особистості в процесі виховної роботи». Основна увага в системі виховної роботи приділяється формуванню громадянина-патріота України, створенню умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та особистих інтересів. У школі був проведений районний семінар оганізаторів з виховної роботи на тему родинного виховання.
      Учні школи є активними учасниками різноманітних районних заходів. З метою демократизації управління в закладі створено  учнівське самоврядування, яке стало  школою формування соціальної активності та відповідальності, громадянського виховання школярів, формування ініціативної особистості, здатної приймати нестандартні рішення.
      У загальноосвітньому навчальному закладі приділяється значна увага розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, зокрема діти залучаються до різноманітних форм позашкільної освіти. У закладі налагоджено роботу   3-х  гуртків ЦДЮТ, які працюють на базі школи.  
      Адміністрація загальноосвітнього навчального закладу постійно працює над удосконаленням навчально-виховного процесу,  виправленням недоліків, виявлених під час перевірки закладу спеціалістами відділу освіти Іванківської РДА, органів державної влади.

Форма входу

Точний час

Пошук

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту
Верховна Рада

Урядовий портал

МОН України

КОДА

РМК відділу освіти Іванківської РДА

КОІПОПК

Педпреса

ОСВІТА

Copyright MyCorp © 2021